BİZ SİZİ ARAYALIM

Turlar ve diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için formu doldurun, biz sizi arayalım.

KIBRIS

Kıbrıs turları Türk vatandaşları için vize ve pasaport istememesi nedeniyle her zaman ilk sıralarda yer almaktadır. Kıbrıs eşsiz Akdeniz coğrafyasının yanı sıra kültürel ve tarihsel mirası ile de öne çıkmaktadır. Renkli gece hayatı, masmavi denizi ve tarihi ile yavru vatan tüm beklentilerinizi karşılamaya hazır.

Türkiye’nin güney kıyısına 65km uzaklıkta yer alan ve Akdeniz’in üçüncü büyük adası olan Kıbrıs sunduğu eğlenceli gece hayatı, masmavi denizi, alışveriş imkanları, otel seçenekleri ve tarihi güzellikleri ile yaz aylarında seyahat planlarına sıklıkla dahil oluyor. Yalnızca yaz aylarında değil, kış aylarında da güneyin huzuru ile yoğunluklarına ara vermek isteyen konuklarını mavilikle kucaklıyor. Aryum Turizm güvencesiyle hayalinizdeki tatili yavru vatanda mümkün kılıyor, sizin için her detayı planlıyoruz.  

Vizesiz Seyahat İmkanı

Yurt dışına çıkmak isteyen ancak vize işlemleri ile uğraşmak istemeyen ya da vakti olmayan tatilciler için Kıbrıs oldukça iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. KKTC’ye giriş yapabilmek için nüfus cüzdanınız yeterli. Sonrasında ise dilediğiniz kadar kalabilir, adada olmanın tadını gönlünüzce çıkarabilirsiniz.

Kusursuz Eğlence

Yaşamın yoğun temposuna ara vermek ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmek istiyorsanız Kıbrıs oldukça doğru bir tercihtir. Her tercihe ve bütçeye uygun gösterişli mekanlarında renkli ve eğlenceye dahil olabilir, sabaha kadar sürecek bir eğlencenin kollarına kendinizi bırakabilirsiniz. Sizi her anlamda tatmin eden otelinizde yediğiniz akşam yemeğinin ardından Casino’da dilediğinizce güzel vakit geçirebilirsiniz.

Lüks Konaklama Seçenekleri

Tatilinizde konforunuzdan vazgeçmek istemiyor ve tatiliniz süresince kendinizi özel hissetmek istiyorsanız KKTC’ye yapacağınız bir seyahat tüm beklentilerinizi karşılamaya hazır. Otel seçenekleri açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahip Kıbrıs, seçim yapmanızı zorlaştırabilir. Aryum Turizm olarak istek ve ihtiyaçlarınızı doğru anlıyor ve her biri diğerine kıyasla farklı avantajlara sahip olan tesislerden sizin için en uygun olanını seçmenize yardımcı oluyoruz. Sundukları eğlence imkanları ile otelde geçireceğiniz vakit en az dışarıda geçireceğiniz vakit kadar keyifli olacak.

Araç Kiralama

Kıbrıs’ta Türkiye ehliyetinin geçerli olması seyahatınızı daha keyifli hale getirmek için çok iyi bir fırsat. Toplu taşımanın çok yaygın olmadığı ve ulaşımın çoğunlukla taksi ile sağlandığı Kıbrıs’ta araç kiralayarak taksiye kıyasla daha uygun fiyatlara şehri keşfetme imkanı elde edebilirsiniz. Aryum Turizm olarak bu detayı sizin için planlayabilir, güvenilir bir hizmet almanızı sağlayabiliriz. Son olarak Kıbrıs’ta trafiğin İngiltere'de olduğu gibi “sol” şeritten aktığını hatırlatalım.

Uçak Bileti

Kıbrıs’a gitme isteği içinizde uyandıysa istediğiniz tarih aralığındaki uçak biletini almanıza yardımcı olabiliriz. Onlarca havayolu firmasının uçuş bilgilerini sizin için karşılaştırıyor, en uygun uçak biletini almanızı sağlıyoruz.

Kıbrıs Turları ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için İletişim Formu’nu doldurabilirsiz.